Адвокати в м.Ізмаїл як «щури», працюють тільки коли є пожива, а в боротьбі проти злочинців при владі — мають «розлади шлунку» ?

«Для надання професійної правничої допомоги в Ураїні діє адвокатура. Виключно адвокат здійснює представництво іншої особи в суді, а також захист від кримінального обвинуваччення».

Тільки адвокати з 01.01.2019 року мають право захищати громадян від свавілля злочинців на вулицях та від злочинців що знаходяться при владі. Саме так зазнчено у статті 131-2 Констититуції України і відповідно є певні очикування суспільства та таку правничу допомогу.

Сподівання всього суспільства на правову державу в Україні на жаль з кожним днем та часом вгасають, бо правоохоронний орган в Україні, та ті хто там працюють,  все частіше працюють не на нас з вами, а та свою кишеню,  за замовленням та у змові з злочинцями.

Нажаль, майже кожна справа за участю адвокатів які повинні надавати правничу допомогу такоє отримують з певними проблеми, а підзахистні вимушені мати значні матеріальні та моральні збитки, а якщо така допомога надається як «безкоштовна», то майже у 100% виппадків такі справи не вирішуються на користь підзахистних.

Якщо читач має іншу думку та позитивні приклади, — буду тільки радий таким поодиноким випадкам, а поки бажаю довести інформацію про «брудну діяльність» адвокатів що працюють в Одеській області, коли адвокатами в Ізмаїльському районі, нехтуються та паплюжаться всі норми і закони, грубо порушуються права та свободи громадян.

З етичних норм та враховуючи відсутність згоди постраждалого не наводжу прізвище постраждалого, хоча його всі знають в м.Ізмаїл та правоохоронних органах Одеської області.

         За рішенням Центру Безоплатної правової допомоги в Одеської області, за вимогою слідчого був визначений адвокат Іосип Тимофій Михайлович для надання безкоштовної правничої допомоги у справі в якій саме правоохоронці Ізмаїльського ОП НП Одеської області сфабрикували справу за ст.309 КК України поліцейські:

  • підкинули наркотичну речовину «канабіс» 0,58 гр., що засвідчено на відео самими поліцейськими;
  • без участі адвоката о 06 годині ранку вірвались до оселі, яка належить особі що пів року назад подала заяву за «проханням» цих поліцейських про злочин на постраждалого гр.«М…», що стало приводом для обшуку оселі через 6 місяців;
  • без захистних рукавичок та свідків хизуються тим, що знайшли у смітті «пусту пляшку з речовиною» (дивись відео на ЮТУБ:

За таких без заперечних доказів та порушення вимог чинного законодавства та прав людини, адвокат Іосип Т.М. як «щур» мабуть чекав «поживу» та нічого не бажав робити без його «заохочення» з боку обвинуваченого.

Це в той час, коли проти заявника гр.Стародумова М.Ю., що подав навмисно неправдиву заяву про злочин на гр.«М…» за вимогою поліцейських, відкриті кримінальні провадження за ст.383 КК України (ЄРДР 12019160150000333), а також за ст.309 КК України (ЄРДР 42019161300000006).

         В той же час, за наявних доказів що узагальнені до матеріалів справи проти гр.«М…» за ст.309 КК, зазначений адвокат не тільки не почав щось робити (знайомитись з матеріалами справи, робити запити, призначати експертизи, працювати з свідками, досліджувати відео докази, тощо..), а навпаки почав тиснути на гр. «М…» та вимагати гроші. А коли на вимогу гр. «М…» він нічого на протязі 2-х місяців не робив і на вимоги постаждалого відповідав що треба платити гроші як слідчому так і суддям.

Хоча за що платити? За те, що сфабриковано та наявні докази спростовують обвинувачення, а сама стаття 309 КК України передбачає покарання якщо зазначеної у матеріалах справи наркотичної речовини «канабіс» повинно бути більше 5 гр. (п’яти), бо в іншому випадку зазначені дії правопорушника, в разі доведенян його вини, не є кримінальним злочином і покарання може бути визначено лише за ст.44 КпАП України.

Про все це знають не тільки поліцейські, а також «безкоштовний» адвокат Іосип Т.М., які мають на меті тільки збагачення та наміри діяти позазаконом та вимагати кошти від громадян як у цій справі та к і за іншими справами.

В подальшому, зазначений адвокат вчинив вчинок що його яскараво характеризує як «щура» і вкрай непорядну людину, бо незважаючи на неодноразові письмові та усні заяви та звернення до нього з боку постраждалого гр.«М…», він подав до до Центру Безоплатної правової допомоги в Одеськй області відверто брехливу заяву в якій повідомив про те, що він намагається допомогти обвинувачуваном у гр.«М…» і повідомляє що так працювати він не може.

На що сподівається адвокат Іосип Т.М. та такі як він?

На те, що і в подальшому будуть паплюжити імя адвоката України, здійснювати брехливі повідомлення та оббирати кліентів?

Такого допустити не можна!

Тому, з цього приводу вважаю своїм громадським обов’язком довести до суспільства та Ради адвокатів України про таку відверто злочинну діяльність адвоката Іосин Т.М., який нехтує присягу адвоката та здійснює протиправну та протизаконну діяльність, а також він паплюжить імя адвоката та всю адвокатську спільноту, — що потребує не тільки продовження журналістського розслідування щодо його діяльності, а також невідкладного реагування з боку керівництва адвокатури в Одеській облатсві та Адвокатури в Укораїні.

Нажаль, в Ізмаїльському районі такі дії адвокатів непоодинокі.

         Адвокат Штрахова Світлана Андріївна, яка прийняла справу від якої відмовився адвокат Іосип Т.М.

Після її призначення Центром Безоплатної правової допомоги Одеської області, адвокатом для постраждалого гр.«М…», вона теж не забажала щось робити як «безкоштовний» адвокат: жодного запиту та заяви не подала; дії слідчого не оскаржувала; з постраждалим не спілкуваоась; приховала від постраджалого як свою адресу так і телефон для спілкування з постраждалим.

А коли після передачі зазначеної справи до суду, зазначена адвокат не забажала відповідати на письмове звернення постраждалого, подавати клопотання та оскаржувати процесуальні дії слідчого і їздити на судове засідання у даній справі в Апеляційний суд Київської області, — виршила теж подати до Центру Безоплатної правової допомоги заяву про те, що її кліент проявляє активність подаючи заяву та клопотання до суду, замість того щоб чекати вироку і це є підставою для того щоб вона відмовилась від цієї справи.

Разом зберемо достатньо доказів та підготуєму реальні проплзиції для уповноважених органів Адвокатури України, а також пропозицій для урахування під час розробки НОВОГО закону «Про адвокатуру» який вже прийнятий до розгляду у Верховній раді України, а саме: позбавляти Свідоцтва адвокатів на зайняття адвокатською дільністю коли має місце неодноразово випадки коли адвокат не надає належної професійної правничої допомоги постраждалому; завести реєстр таких випадків у відповідних Територіальних обеднаннях адвокатів (від району до Ради адвокатів України); стягувати за рішенням суду кошти з адвокатів за не професійні дії та порушення закону про що ззаначати в окремих ухвалах суду, за ставками за аналогією закону України «Про судовий збір». 

Щодо заходів які передбачені чинним законодавством України у випадку порушенян закону адвокатами як правник зазначаю, що є норми законів (ст.262 ЦПК України та ст.249 КАСУ) згідно яких за вашою заявою (бажано письмовою яку треба подати через канцеоярію суду) суд може постановити ухвалу та направити її за належністю, а в разі бездіяльності суду з цього приводу треба писати скаргу до Вищої ради правосуддя на порушенян закону суддею, який відверто за наявних порушень з боку адвокатів «кришує» їх протизаконну діяльність. Як свідчить практичний досвід в судах м.Києва, — на 100% тільки так вирішуються питання.

Окремо хочу зазначити, що Рада адвокатів України від 23.09. 2017 року №203 своїм рішеням від  в супереч нормі що передбачена ст.21 закону України «Про звернення громадян», а саме «Органи державної влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, об’єднання громадян, посадові особи розглядають звернення громадян, не стягуючи плати», — встановиила: «За подання заяв (скарг) щодо поведінки адвоката, яка може бути підставою для дисциплінарної відповідальності у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на день подання заяви (скарги)», обгрунтовуючи тим, що адвокати витрачають свій час на розгляд скарг замість того, щоб отримувати кошти від своїх «кліентів». А сума ця немала від 1921 грн. до 2102 грн. у 2019 році.

Така в нас адвокатура та її члени, яких Конституцією України зобовязано надавати правничу професійну допомогу, яку нажаль окремі ділки як «щури» виконують тільки коли є пожива.

Чекаю ваших відгуків та підтримки у фейсбуці та на сайті Інформаційної агенції «Журналісти проти корупції». Звертайтесь, надамо зразки заяв та клопотань щоб захистити свої права від свавілля адвокатів, суду та правоохоронних органів. Журналістське розслідування триває.

Журналіст Тарас Воля.


 

0

Добавить комментарий