ДОВІРА ПОЧЕНАЄТСЯ З ВІДКРИТОСТІ!


Nicht dass du mich betrogen hast, aber die Tatsache, dass ich nicht mehr glauben kann, dass du mich schockiert hast. — Friedrich Nietzsche

Стаття про те, як легко загубити довіру тих, кому ти обіцяв.

Близько двох днів тому в  Facebook групі «Комарівська ОТГ» сталася розмова, після якої модератор групи (вона ж депутат сільської ради) Вікторія Качан видалила з групи людину, яка в своєму коментарі «не чухала за вушком керівництво громади».

В вечері в коментарях я звернувся до Вікторії Качан з питанням, чому видаляють людей, і ось відповідь – я у «чорному списку». Сама вона такого навряд чи зробить, мабуть голова дав вказівку.

Комарівська громада як ми можемо побачити з сайту, на якому нічого немає з того, що повинно бути,  та з закритої групи у мережі Facebook  дуже скритна,  чужих та тих, хто має багато розуму не бажає бачити в своїх колах, але ж чому так?

Чому ті, котрим громада довірила бути керівниками зачиняють перед людьми двері?

Мабуть тому, що є що приховувати!

Ми й досі не знаємо хто «вкрав» 125(!!!) кубів лісу спиляного ФОП Рябуха, але залишеного на «вмирання» головою громади поки не вкрали. Чому по факту крадіжки не було написано заяву про злочин?

Досі не зрозуміло що трапилось на реконструкції Будинку Культури, куди потратили майже три мільйони гривен.

Де шифер знятий з БК?

Що за диво автобус на ремонт якого тратять величезні кошти придбала громада?

Де 30 га землі, яку передала область громаді в 4 кварталі минулого року?

Не розуміємо, куди йдуть кошти громади? За рік розвитку «0» за те премії у голови регулярно, але, за що? За те, що каву часто п’є?

Слухали і ми звіт голови, але, НЕ єдиний не відповідав потребам громади, пусті слова,  та обіцянки.

Комунальне Підприємство не може утворитися в громаді вже майже два рокі. Чому?

Ось приклад, автор цих строк ще взимку мав розмову з головою громади про те, що очолить КП села. Голова все «нив» що немає кому, ось автор і погодився допомогти громаді. Але, було одне але, треба було щось робити з депутатом Миколою Федоровичем Пирковським якого, зі слів голови Кантура хтось нав’язував на посаду директора КП, казав, давить політична сила.

Ще тоді, зимою ми відправили на пошту Кантуру Статут КП і контракт з Директором КП.

Пройшов час і на «сході села» ми були приголомшені почув з вуст голови слова, що ніхто не звертався з бажанням очолити КП села. Вже тоді ми вже тоді ми зрозуміли, що не всьому треба вірити що каже  голова  Кантур.

Потім хтось вирішив провести дивний конкурс, на який хтось подав якісь документи (Кантур вів перемовини, але про тих, хто був, знав лише ім’я та два номери мобільного). Зі слів голови (а тому є 3 свідка) хлопці хочуть працювати з депутатом Дудкою В. М. але, й цей Кантуру не такій, і цього не хоче.  Тоді, ми ще раз занесли йому документи, Статут, Контракт і на додаток «План розвитку» але ж, знову не те.

Той не такій, і цей не такій, «Так что же тебе нужно, мил человек!?»

З того, що бачимо, можемо припустити, що Комунальне Підприємство голові Кантуру не потрібно, або ж, потрібно, але  з людиною, в якій він буде впевнений, чому? Мабуть деребан?

І такого в громаді дуже багато і це тільки вершок айсбергу який зветься «Кручу – мучу, обмануть хочу», що там, де нас не пустять одному Богу відомо.

Й наостанок, висновки ми робити не будемо, але поставимо лише одне питання:

«ЧИ МОЖЕ БУТИ ДОВІРА ТАКОМУ КЕРІВНИКУ?»

Відповідь на поверхні.


 

0

Добавить комментарий