ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ ОРКЕСТРУ ПОЧЕСНОЇ ВАРТИ ОКРЕМОГО ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО ПОЛКУ ІМ. ГЕТЬМАНА Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Сьогодні у Києві в Центральному Будинку офіцерів Зброїних Сил України відбувся звітний концерт Оркестру почесної варти Окремого Президентського полку імені гетьмана Б. Хмельницького.

Історична довідка: Оркестр Почесної варти Окремого Київського полку Президента України було сформовано згідно директиви начальника ГШ ЗСУ від 10.03.1992 № Д-115/1/031 у складі 101 окремої бригади охорони. Оркестр призначений для музичного забезпечення в складі Почесної варти для зустрічі і проводів Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України, Міністра оборони України, Президентів, Міністрів оборони та офіційних осіб іноземних держав, проведення військових церемоніалів, покладання вінків до пам’ятників і могил воїнів, парадів військ, віддання військових почестей в складі почесного ескорту для поховання військовослужбовців та осіб, які мають видатні заслуги перед державою.
За час свого існування оркестр здійснив більше 5000 заходів, з них на державному рівні: більше 600 – зустрічі Президентів, Прем’єр Міністрів, більше 500 — Міністрів оборони, начальників Генеральних штабів іноземних держав, більше 500 — концертних виступів у різних куточках України та за її межами. Щорічно проводиться близько 170 заходів за планом Адміністрації Президента України, Міністра оборони України, начальника Генерального штабу Збройних Сил України та близько 180 пов’язаних з покладанням вінків, похованням військовослужбовців.

А чи знали Ви, що творча діяльність Оркестру полягає не тільки у зістрічах офіційних державних делегацій? Є ще і інший бік творчості Оркестру, який сьогодні було представлено широкому загалу на Звітному концерті!
Під час Звітного концерту, Оркестр виконав п’ятнадцять музичних творів іноземних та вітчизняних авторів. Доречі, вхід на концерт був вільний, що дало можливість всім бажаючим, серед яких були війсковослужбовці, пенсіонери, пересічні громадяни, відвідати цей захід.

Зі слів ведучого концерту — Олексія Козарева, такі заходи проводяться в Центральному будинку офіцерів ЗСУ на регулярній основі.
Пропонуємо Вам оцінити творчість оркестру і вокалістів та переглянути уривок концерту — виконання пісні Святослава Вокарчука «Все буде добре»!

В статті використані фото та відео автора, матеріали з сайту http://opv.voice.kiev.ua/pronas.html

0

Добавить комментарий