Стати авотаром

Кінофільм «Авотар» став майже культовим. Минуло не так багато часу після прогляду цієї кінострічки,а світила науки вже запевняють нас, що у 2023 році людство матиме своїх авотарів.Перших авотарів отримають, звісно, продвинуті особи, які швидко реагують на зміни у промислово-єкономічних сферах розвитку суспільства.
Що саме змусить сучасну спільноту втілюватись в авотарів? А підстава, яка спонукає нас до нових звершень, дуже і дуже актульна. Це її величність світова економічна криза.Час від часу вона бере нас за горло і так міцно тримає, доки ми не знайдемо вихід, доки не зрозуміємо, як подолати занепад.
Дуже великі надії на боротьбу з економічним холапсом вчені покладали на розвиток космічних подорожей з метою колонізації придатних для життя планет сонячної системи. Але, нажаль, ця галузь не стала життєздатною. Всі космічні проекти було відмінено і в НАСА і в Роскосмосі. Все більше чуток поширюється про те, що польоти за межі Землі виконуються у кіностудіях типа Голівуду. А космонавти, які «літають навколо орбіти Землі»,дають розписку про нерозголошення військової таємниці. Знав чи Юрій Гагарін про те, що він не вилетить на позаземну орбіту? Знав! Про це йому сказали ще перед польотом, щоб у нього не зчинився шок, коли він побаче все в елюмінаторі. І це знання було йому тяжким тягарем на все його коротке життя. Скажи він всю правду на весь світ, йому б повірили. І хтозна,може б зараз жили
ми всі набагато краще, в другому світі. Може він і збирався відкрити людству всю правду. Але якраз тоді його і прибрали, та так показово,щоб іншим космонавтам не хотілося розповідати чого не треба.
Щоб успішно реанімувати економічні відносини,головне керівництво світових банків, замовило вченим розробити умови для поширення сфери єкономічної діяльності. А куди цю сферу поширювати? Паралельні світи та космічний простір
для людства закриті, як то кажуть,за сьома замками. Тому для розширення сфери лишився «шостий континент»- цифровий простір віртуального світу. Вчені академіки заслуговують на аплодисменти. Вони молодці, працюють дуже креативно, плідно. А що робити нам, пересічним громадянам, щоб не відставати від нових технологій? А нам треба розуміти те, що, хто перший увійде у цифровий простір, той і зніме солодкі молочні вершки у вигляді кріптовалюти. А хто
буде довго придивлятися,сумніватися, той заробить набагато менше біткоїнів. Дуже великим попитом буде користуватися мережевий маркетинг. Ось чому першопроходцям дістануться всі лаври. Спочатку нам треба усвідомити,що «ходити на роботу» ми будемо у віртуальну реальність. Там будемо виробляти кожен свій віртуальний продукт, віртуально його про-
давати і за нього одержувати віртуальні електроні біткоїни. Яким чином буде відбуватися перехід з реального світу у цифровий? Як нам «доїхати» до нашої роботи? Весь процес переходу буде виглядати приблизно так. У людини має бути пульт керування. Це щось подібне до пульта, яким ми користуємося коли включаємо телевізор. За допомогою такого пульта,
людина себе оцифровує. І створивши таким чином авотара, може увійти до цифрової реальності інтернету. В майбутньому вижити зможе той, хто вже зараз почне цікавитись досягненнями у сфері цифрової економіки. Що таке цифрова економіка?
Деякі чиновники путають цифрову економіку з цифровою торгівлею, яку ми видемо повсякденно. Насправді цифрова економіка- це економіка, яка заснована на матеріальному цифровому носію. Звичайні матеріальні носії — це транспорт, продукти, послуги, гроші. Що таке цифровий носій? Це цифрові товари, цифрові послуги по переміщенню,цифрові гроші.
Сьогодні, поки ще, у нас не існує цифрової економіки. Ми маємо тільки її зачатки. Це,як раз, і є інтернет, як
система, в якій ми можемо реалізувати цифрову економіку. Також ми не маємо товарів цифрового походження,які можна продавати цифровому покупцю. Єдине,що можна підігнати під поняття цифрового продукту — це програми ворд і пейджмейкер.
Але на виході, при роздрукуванні, вони виходять на матеріальні ринки. Для винаходу і для розробки цієї програми потрібна цифрова людина, яка створить продукт у цифровому просторі, цифровими засобами і цифровим моделюванням.
І цей продукт повинен застосуватись в тому ж цифровому просторі.
Така ідея розроблюється на рівні вчених вже декілька років. На рівні головних світових осіб — на протязі століття. А на рівні керуючих нашою планетою — на протязі 500 років.

0

Добавить комментарий