Черговий корупційний скандал в Національній академіїї педагогічних наук України?

Не вшухає черговий корупційний скандал в стінах Національної академії педагогічних наук України. В Академії, де зі слів її Президента, академіка Кременя В.Г. ” на першому місці повинен бути людиноцентрічний підхід”. І ці слова звучать в кожному виступі, в кожній доповіді не менш як п”ять – шість разів. А після ще повторюються іншими “академіками” та бажаючими ними стати. Таким чином вся Україна знає про основну мету в діяльності Академії – все для Людини. 

Хто така Людина – для якої всі так стараються, все роблять для того, щоб задовольнити її потреби? Потреби Людини? 

А ця Людина якраз і є високопосадовець Національної академії педагогічних наук України. Ще недавно на протязі трьох років розбирали корупційний скандал навколо керівників Університету менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України (ректор Олійник В.В., перший проректор Чернишова Є.Р., проректор Лазаренко С.Ж., головний бухгалтер Бабуріна В.І. ). 

Фальшивий диплом доктора юридичних наук у Лазаренка С.Ж., докторська дисертація Чернишової Є.Р. зібрана з восьми робіт кандидатів і докторів (в тому числі сьогоднішнього ректора Національного університету біоресурсів Ніколаєнка С.М.), її донька отримувала стипендію та заробітну плату знаходячись в Голандії.

Іноземні студенти вносили плату за навчання в долларах і ці доллари не доходили до каси. Як анекдот згадують випадок коли Головний бухгалтер Бабуріна В.І. так бігла до ректора Олійника В.В., що перечипилась і доллари вєєром розлітилися по всьому поверху – збирала їх потім ціла група слухачів. 

Можна і далі продовжувати опис “подвигів” та ” звершень” вишевказаних осіб в корупції в освітній та науковій сфері. Що в результаті – ректор Олійник В.В. став “почесним ректором”, головний бухгалтер Бабуріна В.І. перейшла на посаду економіста, перший проректор Чернишова Є.Р. – десь за межами України, Тільки Лазаренко С.Ж. вже без фальшивого диплому та без роботи. 

Є хороше прислів”я про те, що розумна людина виться на помилках інших. Чомусь вже навчитися повинно і керівництво Національної академії педагогічних наук України на чолі з академіком Кременем В.Г. Часи зараз інші. Для чого вчергове привертати до себе увагу? 

Вже корупційний скандал з сумнозвісною директоршою Інституту Менеджменту Алейніковою О.В. вийшов на міжнародний рівень, слава за хабарників з Університету менеджменту освіти та їх поведінку лунає на всю Європу. А керівництво Національноїї академії ( академік Кремень В.Г.) , керівництво Університету менеджменту освіти НАПН УКраїни ( Кіріченко В.) вчергове зайняло позицію “страуса”, ще й відписками займається. Замість того, щоб боротися з корупцією та корупціонерами. Звільнитися від “паршивих вівць” у своєму середовищі. 

KIRIČENKO ODPOVEĎ + Akademia 24.4.2019 

Сподіваємося,, що вистачить здорового глузду та хоча б спрацює інстинкт самозбереження. Буде дана, нарешті, оцінка діям горе-керівниці та “бізнес-вумен”. Чому ці діячі можуть навчити студентів та в чому підвищити кваліфікацію працівників освітньої галузі? Тільки в корупції, в зловживаннях, в аморальності?

За матеріалами сайту: pero.org.ua


 

0

Добавить комментарий