ЧИ СПРОМОЖНА ДО РОЗВИТКУ КОМАРІВСЬКА ГРОМАДА?

Це будівля будинку культури Комарівської сільської ради. Нещодавно вона пережила якусь реконструкцію на яку було витрачено 3200000 грн бюджетних коштів. В якому стані реконструйована будівля ми бачимо на цих фото, а ось чи потребувала вона тієї реконструкції сподіваємося дізнатися вже в п’ятницю, бо саме тоді спливає термін відповіді на наш журналістський запит надати нам висновок експертної комісії що до реконструкції даної будівлі.
Той факт, що підрядник недовиконав умов договору та залишив будівлю в стані не пригідному до експлуатації ми можемо побачити й без висновків експерта, але, чому мовчить голова сільської ради Кантур Юрій Іванович? Депутати вже багато разів зауважували на тім, що необхідно звертатися й до підрядника з вимогою виконати договірні умови, й до поліції та Прокуратури в разі, як що є порушення Закону які тягнуть за собою кримінальну відповідальність. На 25 сесії сільської ради депутати ухвалили рішення про ініціювання головою громади аудиту сільської ради та реконструкції будинку культури, але… чомусь голова Кантур не дуже поспішає його проводити, кожен раз знаходячи відмовки, мовляв на підрядника відкрито провадження та йде перевірка і поки що вона йде ми не маємо права проводити аудит, це лише слова, а ні документів, а ні доказів він й досі не надав.
Чому пан Кантур так боїться аудиту та перевірок діяльності сільської ради? Чому не хоче вернути до себе як до особистості довіру більшості людей та депутатів?
На ці питання дасть відповідь час, а ми повернемося до будинку культури.
Вчора на черговій сесії сільської ради депутати зауважили на тім, що територія будинку культури в стані м’яко кажучи не задовільному. Уламки шиферу, бита цегла, сміття, не кошена трава, це те, що ми побачили вчора. З часу закінчення робіт підрядником пройшов час, вже 2 рази були суботники на які виходив й апарат ради, але, за селфі с мітлою та граблями дівчата та хлоп’ята апарату забули прибрати сміття та покосити газони.
Голова Кантур щомісяця виписує апарату премії, дає надбавки за виконання особливо важливих завдань, а занепад села й громади в цілому мало кого в сільський раді бентежить, як що проаналізувати рішення сесій по земельних питаннях, більшість апарату сільської ради з родичами скористалась правом отримати свої 2 га землі, в той час, як цім же правом чомусь не може скористатись простий смертний житель села.
Вже неодноразово, й на сесіях, на сходах села, при особистих зустрічах люди, депутати, громадськість закликала апарат ради та голову нарешті прокинутись від сну, та почати щось робити для громади, але… Вчора ми зрозуміли, це не сон. У людей, які працюють в сільській раді все добре, є велика (як для села) зарплатня, є 2 га які передані в оренду кому треба й з цього є дохід, а простий народ… це ж село, хто й що буде казати та вимагати, тут ми закон. Так вони вважають, але, дуже помиляються.

Ось наприклад депутат Вікторія Качан. З початку була в блоці опозиції до виконавчої влади, але, пішла на посаду в сільську раду, отримує зарплатню, «за законом» з чоловіком отримала по 2 га та тепер усім затикає рота.  Чому так сталося? Мабуть, тому, що Кантур по суті купив (запропонувавши посаду, та земельні ділянки «за законом») пані Качан. Це не твердження, це логічна послідовність та спостереження за депутатом Качан.
Громадськість вважає, що депутат, якій повинен відстоювати інтереси виборців й часто йти в пряму конфронтацію з виконавчою владою не може працювати в виконавчій владі де він є депутатом.
Зарплатня, кар’єра, земля «за законом» це не повний список «благ» які може запропонувати голова сільської ради щоб навернути депутата до себе, зробити своїм. Ми не можемо твердити, що так є в Комарівській сільській раді, але ж спостерігаючи за діяльністю можемо припустити що наша стурбованість не безпідставна.
Ще раз хотілося б закликати виконавчу владу Комарівської сільської ради, до дій, які виведуть громаду з занепаду й дадуть змогу до розвитку. Почуте нарешті людей! Почніть поважати кожного хто до Вас звертається, тім Ви зможете повернути до себе як що не повагу то хоч би якусь довіру з боку громадськості.


 

0

Добавить комментарий