ЯК Я БАЧУ ТЕ, ЩО ВИДБУВАЄТЬСЯ В КОМАРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ. НОТАТКА №1 ДЕПУТАТ ВІКТОРІЯ КАЧАН ТА ПИТАННЯ НАДАННЯ ЗЕМЛІ (підсумки 26 сесії від 14.05.2019 року)

Питання отримання землі за законом (мається на увазі 2 га) дуже болюче не тільки для жителів Комарівської громади, не менш воно болюче наприклад для жителів м. Києва, де вже давно всю землю скупили депутати.


Якщо уважно проглянути всі Рішення сесії Комарівської сільської ради, можна побачити дуже дивну річ, землю «за законом» отримують перед усім депутати громади, співробітники апарату та їхні родичі, або, ще ті (як казав один співробітник сільської ради) хто обіцяє віддати її «правильному» фермеру. Чому так? Ну, по перше, «правильний» фермер платить ПДФО в бюджет громади, а від цього виграють усі, фермер має землю та гроші, «мудрий керівник» дохід в бюджет та собі на масло до хліба, напевно, хоч і каже, що ні.
Ось і на цій сесії було гаряче.
Депутат Наталія Дудка звернулась до депутатів сільської ради з проханням допомогти розв’язати питання отримання 2 га землі людині яка все своє життя віддала селу.
— Шановні депутати! Ми вже всі набрали землі, ми, наші родичі, давайте вже подбаємо й про простих людей! – казала депутат.
І ми думаємо, що депутати пішли б на зустріч, бо з розумінням ставляться до потреб простих людей, але, зірвалася депутат з Прохорів Вікторія Качан (яка до речі разом з чоловіком оформлюють по 2 га землі), яка в прямому сенсі почала верещати:
— Чого ти підбурюєш депутатів! Нехай ця жінка отримує землю за законом – репетувала пані Вікторія.
Звісно, в галасі пані депутата питання загинуло, але, ми встигли зняти частку «діалогу» де чітко бачимо як виступає та нахабно сміється в обличчя іншим пані Качан.


Було колись, на наше запитання:
— Звідкіля у Вас та у чоловіка по 2 га землі?
— Ми довго шукали вільну землю й ось отримуємо!- відповіла пані Качан.
Хто знає, може воно й так, але, чому Ви її отримуєте ні до посади, ні після, а на посаді і чому не допомогти людині, питання без відповіді.
Ось і виходить, що земля «за законом» — це земля кому вирішить сільська рада.
Казав (все той же співробітник), а якій мені сенс давати людині 2 га? Я дам тому, хто мені зручний, і мені добре і йому.
Всьому свій час. І ті «добрі» слова, які Ви отримуєте в нагороду за свою «діяльність» ще скажуть своє.
Повагу заслужити дуже важко, а втратити – хвилина часу.

Далі буде.

Автор: Незалежний Журналіст


 

0

Добавить комментарий